Dopravní výchova

V pátek 11.5. jsme vyrazili na dopravní hřiště ZŠ Husova, kde nás čekaly opravné testy a jízdy. Michal a Vojta psát testy nemuseli, protože je jako jediní ze třídy napsali už napoprvé ve třídě. A jízdy oba zvládli také skvěle, takže řidičský průkaz měli v kapse. Dále uspěly také Anička, Any, Gabča. Ostatní, pokud zvládli jízdy, mohli si test napsat ještě jednou. Na fotkách uvidíte ty, co také řidičák získali. A to bylo radosti. Dokonce někteří děkovali paní učitelce:-), že jim poradila, kde testy mohou trénovat.www.ibesip.cz.

Několik žáků test nezvládlo, ale to není důvod ke smutku. Prostě musíme trénovat. A dokonce se stalo, že někdo test napsal, ale nezvládl jízdy, protože byl zbrklý a nepozorný.A to je velká škoda. Doufám, že na silnici dopravní předpisy už dodržovat budeme.

Dopravní výchova